Meie ja Floret lillestuudio filosoofia

Meie ja Floret lillestuudio filosoofia

Meie

Meie oleme Alesja ja Alisa – Floret Stuudio asutajad. Meid ühendab mitte ainult armastus lillede vastu ja loominguline mõtteviis, vaid ka tugev 20-aastane sõprus!  Oma töös väärtustame meie klientide soove, et tuua teile rõõmu ja naeratust. 

Miks siis lilled? Lilled on inimeste elu eraldamatu osa. Nad saadavad meid sünnist surmani. Lõikelilled ja toataimed on parim kingitus igaks sündmuseks, nad toovad koju positiivset energiat ja täidavad ruumi peene aroomiga, elavdavad interjööri, lisavad värskust ja mis on kõige olulisem – lilled kingivad meile positiivseid emotsioone, mida vajame nii tugevasti meie ellu!

Selleks, et tuua iga tellimusega teile rõõmu, me õpime, täiendame oma vilimusi ja katsetame. Meie lähenemine on trendikas ja unistame sellest, et floristika jõuaks Eestis uuele tasemele.

Floret lillestuudio filosoofia

Lahutamatu osa meie filosoofiast on hoolitsemine looduse eest, sest töötame selle annetega.

Keskkonnasõbralik eluviis on meile lähedane ja seetõttu meie ümbrispaberid on biolagunevad ning väärtustame prügi sortimist.

Lillede ostmisel lähtume põhimõttest less is more – ostame lilli tihti, aga väiksemates kogustes. Lilled tellime mitte ainult Hollandist, vaid ka kohalikest ettevõtetest. Samuti tegeleme ise ka lillede kasvatamisega.

Meie järgmiseks sammuks on proov kasvatada suvel rohkem hooajalisi lillesorte, et kimbud oleksid mitmekesisemad ja kompromissitult värsked!